Cantitate: 9 l
Durata de livrare: In perioada de Paște, livrarile pot fi realizate cu intarziere
Produse Alternative
Ingrediente
Apa, zahar, dioxid de carbon, acidifiant acid citric, conservant sorbat de potasiu, arome** inclusiv chinina.
| Informatii nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 158/37 kj/kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi graşi saturaţi | 0 g |
| Glucide | 8,9 g |
| din care zaharuri | 8,9 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0 g |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
| Valori nutritionale | Per 100 g |
| Valoare energetica(Kj/Kcal): | |
| Grasimi: | |
| Din care grasimi saturate: | |
| Carbohidrati: | |
| Din care zaharuri: | |
| Proteine: | |
| Sare: |
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!