Cantitate: 15 l
Tip ambalaj: Pet
Durata de livrare: In perioada de Paște, livrarile pot fi realizate cu intarziere
Produse Alternative
Delicios sau revigorant? Tanar sau efervescent? Asta-i intrebarea. Un pahar de Adria Cola Pet 2.5 L ti le poate aduce pe toate. Impreuna cu gustul inconfundabil al fructelor: portocale, grapefruit, struguri rosii, piersici, pere, precum si o combinatie irezistibila, un cocktail de fructe exotice – inconfundabilul Tutti Frutti. Acum ai Frutti Fresh, mai tanar, mai efervescent!
Delicioasa si revigoranta, Adria te indulceste romaneste! Avem o aroma diferita pentru fiecare membru al familiei tale, de la mic la mare: cola, portocale, piersici si tutti frutti.
Bautura racoritoare carbogazoasa cu aroma Adria Tutti Frutti Pet 2.5 L este exact pe gustul tau. Te incanta de fiecare data cand o savurezi si nu te mai saturi de ea. In plus, ea te revigoreaza in zilele toride de vara, deci nu trebuie sa lipseasca din frigiderul tau.
European Drinks este o impresionanta investitie, realizata intr-un areal cu totul deosebit, in vecinatatea sub-carpatica a municipiului Oradea, la poalele Muntilor Apuseni, beneficiind astfel de una dintre cele mai valoroase surse de apa minerala din lume. Captata la peste 1 100 de metri altitudine, apa este adusa pe platformele de productie prin conducte de inox, pe o distanta de 28 de kilometri.
Ingrediente: Apa, zahar, suc de fructe concentrat (continut de suc de fructe min. 4% in proportii variabile: mere, lamaie, kiwi, banane, struguri, ananas, portocale, piersici, grapefruit, mango), dioxid de carbon, acidifiant acid citric, arome, stabilizatori guma arabica si guma de ester, antioxidant acid ascorbic, colorant beta-caroten, conservanti benzoat de sodiu si sorbat de potasiu.
| Informatii nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 32 kj |
| Valoare energetică | 8 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi graşi saturaţi | 0 g |
| Glucide | 1,7 g |
| din care zaharuri | 1,7 g |
| Fibre | 0,02 g |
| Proteine | 0,01 g |
| Sare | 0,03 g |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
| Valori nutritionale | Per 100 g |
| Valoare energetica(Kj/Kcal): | |
| Grasimi: | |
| Din care grasimi saturate: | |
| Carbohidrati: | |
| Din care zaharuri: | |
| Proteine: | |
| Sare: |
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!