Cantitate: 3 l
Tip ambalaj: Sticla
Tip: Suc
Durata de livrare: In perioada de Paște, livrarile pot fi realizate cu intarziere
Produse Alternative
Tymbark Mix 250ml Mure-Aloe Vera- pe buzele tuturor! Nu conteaza cu cine eşti, nu conteaza unde eşti, ce zi e sau in ce moment te afli! Intotdeauna este momentul potrivit pentru cel mai tare MIX! Bautura racoritoare necarbonatata, cu sucuri de fructe (mure si aloe vera) si cu extract de menta.
Cu zaharuri şi indulcitor.
Produs pasteurizat, obţinut din sucuri concentrate. Nu conţine conservanţi. Tymbark ştie ca atunci cand fructele se intalnesc, iese cea mai buna combinaţie, de aceea a pregatit cel mai tare MIX de fructe! Adauga inca un zambet zilei tale, savurand un moment asa cum ar trebui el sa fie. Deschide si vezi mesajul de sub capac! Incearca-l si tu!.
| Informatii nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 165 kj |
| Valoare energetică | 39 kcal |
| Grăsimi | 0,5 g |
| din care acizi graşi saturaţi | 0,1 g |
| Glucide | 9,6 g |
| din care zaharuri | 9,6 g |
| Proteine | 0,5 g |
| Sare | 0 g |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
|
nformatii nutritionale/100g |
|
|
Valoare energetica: 89 kJ / 21 kcal, grasimi: < 0,5 g din care acizi grasi saturati: < 0,1 g , glucide: 4,9 g |
|
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!