Cantitate: 9 l
Durata de livrare: In perioada de Paște, livrarile pot fi realizate cu intarziere
Produse Alternative
Fanta Portocale este bautura racoritoare care surprinde cu gustul sau intens si racoritor de portocale (cu 5% suc). Aroma indrazneata, efervescenta, creeaza o senzatie intensa si stimuleaza simturile intr-un mod natural. Brandul Fanta isi propune sa provoace adolescentii sa-si elibereze creativitatea atunci cand se distreaza impreuna.
Ingrediente : apa, sirop de fructoza-glucoza, dioxid de carbon, sucuri din concentrat (portocale 2,7%, mango 0,1%, lamaie 0,1%), acidifianti acid citric si acid malic, piure de fructul dragonului 0,1%, arome, colorant caroteni, antioxidant acid ascorbic, conservant sorbat de potasiu, indulcitor glicozide derivate din steviol, stabilizator guma de guar.
| Informatii nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 183 kj |
| Valoare energetică | 43 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi graşi saturaţi | 0 g |
| Glucide | 10,5 g |
| din care zaharuri | 10,5 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0 g |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
| Valori nutritionale | Per 100 g |
| Valoare energetica(Kj/Kcal): | |
| Grasimi: | |
| Din care grasimi saturate: | |
| Carbohidrati: | |
| Din care zaharuri: | |
| Proteine: | |
| Sare: |
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!