Cantitate: 12
Durata de livrare: In perioada de Paște, livrarile pot fi realizate cu intarziere
Produse Alternative
Fanta Zero Grapefruit este o bautura carbogazoasa super racoritoare, cu zero zahar si cu aroma de mango. Gustul ademenitor te invita sa privesti lumea in toate nuantele de roz.
Ingrediente
Apa, suc de portocale din concentrat (3%), dioxid de carbon, extract de citrice, acidifianti: acid citric, acid malic, indulcitori: ciclamati de sodiu, acesulfam-K, sucraloza, glucozide steviolice din stevia, corector de aciditate: citrati de sodiu, conservant: sorbat de potasiu, antioxidant: acid ascorbic, stabilizatori: guma de guar, guma de acacia, esteri glicerici ai rasinilor din lemn, aroma naturala de mango cu alte arome naturale, colorant: caroteni.
| Informatii nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 11/3 kj/kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi graşi saturaţi | 0 g |
| Glucide | 0,4 g |
| din care zaharuri | 0,3 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,02 g |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
| Valori nutritionale | Per 100 g |
| Valoare energetica(Kj/Kcal): | |
| Grasimi: | |
| Din care grasimi saturate: | |
| Carbohidrati: | |
| Din care zaharuri: | |
| Proteine: | |
| Sare: |
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!