Cantitate: 0.33 l
Tip ambalaj: Sticla
Tip: Cu alcool
Numar bucati: 24
Tara de origine: Romania
Culoare: Blonda
Durata de livrare: In perioada de Paște, livrarile pot fi realizate cu intarziere
Produse Alternative
Ingrediente
apa, malt din orz, malai, orz, hamei si extract de hamei
| Informatii nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 169/41 kj/kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi graşi saturaţi | 0 g |
| Glucide | 2.8 g |
| din care zaharuri | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0 g |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!