Prajitura cu Crema cu Aroma de Vanilie si Arahide, Fine Life, 220 g este un desert delicios, ideal pentru momentele in care iti doresti o gustare dulce, echilibrata si aromata. Combinatia dintre pandispanul de cacao pufos, bine insiropat, si crema fina cu aroma de vanilie creeaza o experienta gustativa placuta si rafinata. Textura aerata a cremei si gustul intens sunt completate perfect de glazura delicata si decorul crocant din arahide.
Greutate: 220 g
Durata de livrare: In perioada Black Friday, livrarile pot fi realizate cu intarziere
Prajitura cu Crema cu Aroma de Vanilie si Arahide, Fine Life, 220 g este un desert delicios, ideal pentru momentele in care iti doresti o gustare dulce, echilibrata si aromata. Combinatia dintre pandispanul de cacao pufos, bine insiropat, si crema fina cu aroma de vanilie creeaza o experienta gustativa placuta si rafinata. Textura aerata a cremei si gustul intens sunt completate perfect de glazura delicata si decorul crocant din arahide.
Cele trei straturi de pandispan contribuie la consistenta si savoarea prajiturii, fiind atent pregatite pentru a oferi un echilibru intre dulce si textura. Crema usoara, spumata, cu aroma de vanilie, aduce un plus de finete, iar siropul cu alcool intensifica subtil aromele. Decorul din arahide nu doar ca adauga un contrast crocant, dar completeaza perfect profilul gustativ al desertului.
Este o alegere potrivita atat pentru consumul zilnic, cat si pentru momente speciale, fiind usor de servit si apreciata de intreaga familie.
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetica | 1693,43 kJ |
| Valoare energetica | 403,66 kcal |
| Grasimi | 18,18 g |
| din care acizi grasi saturati | 8,73 g |
| Glucide | 51,58 g |
| din care zaharuri | 40,39 g |
| Proteine | 5,53 g |
| Sare | 0,29 g |
Tip produs: Prajituri
| Indicator | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetica | 1693,43 kJ |
| Valoare energetica | 403,66 kcal |
| Grasimi | 18,18 g |
| din care acizi grasi saturati | 8,73 g |
| Glucide | 51,58 g |
| din care zaharuri | 40,39 g |
| Proteine | 5,53 g |
| Sare | 0,29 g |